KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9591812
nr 959 1812
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), glasfiber, gips, plast, ej signerad, längd: 50 cm, djup: 5, 5 cm, höjd: 16 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:34:17
29/4 18:30:07
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt